Ondrives.US Corp GP0781-60
Part No.:
GP0781-60
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
SHAFT, 0.0781 DIA. X 6IN LG
Shipping
Inventory:215
Comments
GP0781-60 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
17-4PH
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.078" Dia x 6.000" L (1.58mm x 152.40mm)