Ondrives.US Corp GP1250-20
Part No.:
GP1250-20
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
SHAFT, 0.125 DIA. X 2IN LG
Shipping
Inventory:107
Comments
GP1250-20 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
17-4PH
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.125" Dia x 2.000" L (3.17mm x 50.80mm)