Ondrives.US Corp GP1875-360
Part No.:
GP1875-360
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
SHAFT, 0.1875 DIA. X 36IN LG
Shipping
Inventory:27
Comments
GP1875-360 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
17-4PH
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.187" Dia x 36.000" L (4.76mm x 914.40mm)