Ondrives.US Corp GP2500-360
Part No.:
GP2500-360
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
SHAFT, 0.2500 DIA. X 36IN LG
Shipping
Inventory:2
Comments
GP2500-360 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
17-4PH
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.250" Dia x 36.000" L (6.35mm x 914.40mm)