Ondrives.US Corp GP3125-20
Part No.:
GP3125-20
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
SHAFT, 0.3125 DIA. X 2IN LG
Shipping
Inventory:144
Comments
GP3125-20 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
17-4PH
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.312" Dia x 2.000" L (7.93mm x 50.80mm)