Ondrives.US Corp GP5000-120
Part No.:
GP5000-120
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
SHAFT, 0.5000 DIA. X 12IN LG
Shipping
Inventory:2
Comments
GP5000-120 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
17-4PH
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.500" Dia x 12.000" L (12.70mm x 304.80mm)