Ondrives.US Corp GS0625-30
Part No.:
GS0625-30
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
SHAFT, 0.0625 DIA. X 3IN LG
Shipping
Inventory:110
Comments
GS0625-30 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
303SS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.0625" Dia x 3.000" L (1.58mm x 176.20mm)