Ondrives.US Corp GS1250-40
Part No.:
GS1250-40
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
SHAFT, 0.125 DIA. X 4IN LG
Shipping
Inventory:121
Comments
GS1250-40 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
303SS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.125" Dia x 4.000" L (3.17mm x 101.60mm)