Ondrives.US Corp GS1562-120
Part No.:
GS1562-120
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
SHAFT, 0.1562 DIA. X 12IN LG
Shipping
Inventory:103
Comments
GS1562-120 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
303SS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.156" Dia x 12.000" L (3.96mm x 304.80mm)