Ondrives.US Corp GS1562-30
Part No.:
GS1562-30
Description:
SHAFT, 0.1562 DIA. X 3IN LG
Shipping
Inventory:519
Comments
GS1562-30 Specifications
Specifications:
0.156" Dia x 3.000" L (3.96mm x 176.20mm)