Ondrives.US Corp GS1562-50
Part No.:
GS1562-50
Description:
SHAFT, 0.1562 DIA. X 5IN LG
Shipping
Inventory:109
Comments
GS1562-50 Specifications
Specifications:
0.156" Dia x 5.000" L (3.96mm x 127.00mm)