Ondrives.US Corp GS1562-60
Part No.:
GS1562-60
Description:
SHAFT, 0.1562 DIA. X 6IN LG
Shipping
Inventory:106
Comments
GS1562-60 Specifications
Specifications:
0.156" Dia x 6.000" L (3.96mm x 152.40mm)