Ondrives.US Corp GS1875-120
Part No.:
GS1875-120
Description:
SHAFT, 0.1875 DIA. X 12IN LG
Shipping
Inventory:145
Comments
GS1875-120 Specifications
Specifications:
0.187" Dia x 12.000" L (4.76mm x 304.80mm)