Ondrives.US Corp GS1875-30
Part No.:
GS1875-30
Description:
SHAFT, 0.1875 DIA. X 3IN LG
Shipping
Inventory:193
Comments
GS1875-30 Specifications
Specifications:
0.187" Dia x 3.000" L (4.76mm x 176.20mm)