Ondrives.US Corp GS1875-50
Part No.:
GS1875-50
Description:
SHAFT, 0.1875 DIA. X 5IN LG
Shipping
Inventory:284
Comments
GS1875-50 Specifications
Specifications:
0.187" Dia x 5.000" L (4.76mm x 127.00mm)