Ondrives.US Corp GS1875-60
Part No.:
GS1875-60
Description:
SHAFT, 0.1875 DIA. X 6IN LG
Shipping
Inventory:475
Comments
GS1875-60 Specifications
Specifications:
0.187" Dia x 6.000" L (4.76mm x 152.40mm)