Ondrives.US Corp GS1875-70
Part No.:
GS1875-70
Description:
SHAFT, 0.1875 DIA. X 7IN LG
Shipping
Inventory:749
Comments
GS1875-70 Specifications
Specifications:
0.187" Dia x 7.000" L (4.74mm x 177.80mm)