Ondrives.US Corp GS2497-63
Part No.:
GS2497-63
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
SHAFT, 0.2497 DIA. X 6.375IN LG
Shipping
Inventory:171
Comments
GS2497-63 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
303SS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.249" Dia x 6.375" L (6.34mm x 161.92mm)