Ondrives.US Corp GS2500-100
Part No.:
GS2500-100
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
SHAFT, 0.2500 DIA. X 10IN LG
Shipping
Inventory:144
Comments
GS2500-100 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
303SS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.250" Dia x 12.000" L (6.35mm x 254.00mm)