Ondrives.US Corp GS2500-120
Part No.:
GS2500-120
Description:
SHAFT, 0.2500 DIA. X 12IN LG
Shipping
Inventory:357
Comments
GS2500-120 Specifications
Specifications:
0.250" Dia x 12.000" L (6.35mm x 304.80mm)