Ondrives.US Corp GS2500-180
Part No.:
GS2500-180
Description:
SHAFT, 0.2500 DIA. X 18IN LG
Shipping
Inventory:295
Comments
GS2500-180 Specifications
Specifications:
0.250" Dia x 18.000" L (6.35mm x 457.20mm)