Ondrives.US Corp GS2500-30
Part No.:
GS2500-30
Description:
SHAFT, 0.2500 DIA. X 3IN LG
Shipping
Inventory:363
Comments
GS2500-30 Specifications
Specifications:
0.250" Dia x 3.000" L (6.35mm x 176.20mm)