Ondrives.US Corp GS2500-300
Part No.:
GS2500-300
Description:
SHAFT, 0.2500 DIA. X 30IN LG
Shipping
Inventory:143
Comments
GS2500-300 Specifications
Specifications:
0.250" Dia x 2.000" L (6.35mm x 762.00mm)