Ondrives.US Corp GS2500-60
Part No.:
GS2500-60
Description:
SHAFT, 0.2500 DIA. X 6IN LG
Shipping
Inventory:258
Comments
GS2500-60 Specifications
Specifications:
0.250" Dia x 6.000" L (6.35mm x 152.40mm)