Ondrives.US Corp GS2500-80
Part No.:
GS2500-80
Description:
SHAFT, 0.2500 DIA. X 8IN LG
Shipping
Inventory:195
Comments
GS2500-80 Specifications
Specifications:
0.250" Dia x 8.000" L (6.35mm x 203.20mm)