Ondrives.US Corp GS3125-50
Part No.:
GS3125-50
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
SHAFT, 0.3125 DIA. X 5IN LG
Shipping
Inventory:254
Comments
GS3125-50 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
303SS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.312" Dia x 5.000" L (7.93mm x 127.00mm)