Ondrives.US Corp GSR5000-30
Part No.:
GSR5000-30
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
GROOVED SHAFT, 1/2 IN OD X 3 LG
Shipping
Inventory:114
Comments
GSR5000-30 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
GROOVED
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.500" (12.70mm) Outer Diameter x 3.000" (76.20mm) Length