Ondrives.US Corp GT2500-30
Part No.:
GT2500-30
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
SHAFT, 0.2500 DIA. X 3IN LG
Shipping
Inventory:164
Comments
GT2500-30 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
316SS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.250" Dia x 3.000" L (6.35mm x 176.20mm)