Ondrives.US Corp GT2500-50
Part No.:
GT2500-50
Description:
SHAFT, 0.2500 DIA. X 5IN LG
Shipping
Inventory:140
Comments
GT2500-50 Specifications
Specifications:
0.250" Dia x 5.000" L (6.35mm x 127.00mm)