Ondrives.US Corp GT2500-60
Part No.:
GT2500-60
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
SHAFT, 0.2500 DIA. X 6IN LG
Shipping
Inventory:247
Comments
GT2500-60 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
316SS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.250" Dia x 6.000" L (6.35mm x 152.40mm)