Ondrives.US Corp GT3750-50
Part No.:
GT3750-50
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
SHAFT, 0.3750 DIA. X 5IN LG
Shipping
Inventory:108
Comments
GT3750-50 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
316SS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.375" Dia x 5.000" L (9.52mm x 127.00mm)