Ondrives.US Corp GT3750-60
Part No.:
GT3750-60
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
SHAFT, 0.3750 DIA. X 6IN LG
Shipping
Inventory:170
Comments
GT3750-60 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
316SS
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.375" Dia x 6.000" L (9.52mm x 152.40mm)