HellermannTyton GT.375X60C2
Part No.:
GT.375X60C2
Manufacturer:
HellermannTyton
Category:
Reclosable Fasteners
Package:
Datasheet:
GT.375X60C2.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 40LBS 6"
Shipping
Inventory:0
Comments
GT.375X60C2 Specifications
Manufacturer
HellermannTyton
Type:
Hook and Loop - Tie
Shape:
Rectangular
Length:
6.000" (152.40mm)
Width:
0.375" (9.53mm)