HellermannTyton GT.50X12MP2V2
Part No.:
GT.50X12MP2V2
Manufacturer:
HellermannTyton
Category:
Reclosable Fasteners
Package:
Datasheet:
GT.50X12MP2V2.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE MAROON 40LBS 1'
Shipping
Inventory:0
Comments
GT.50X12MP2V2 Specifications
Manufacturer
HellermannTyton
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Hook and Loop - Tie
Shape:
Rectangular
Length:
12.000" (304.80mm)
Width:
0.500" (12.70mm)