HellermannTyton GT.75X150C2
Part No.:
GT.75X150C2
Manufacturer:
HellermannTyton
Category:
Reclosable Fasteners
Package:
Datasheet:
GT.75X150C2.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 50LBS 1.25'
Shipping
Inventory:400
Comments
GT.75X150C2 Specifications
Manufacturer
HellermannTyton
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Hook and Loop - Tie
Shape:
Rectangular
Length:
15.000" (381.00mm)
Width:
0.750" (19.05mm)