HellermannTyton GT.75X154P2
Part No.:
GT.75X154P2
Datasheet:
GT.75X154P2.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE YELLOW 50LBS 1.25'
Shipping
Inventory:0
Comments
GT.75X154P2 Specifications
Length:
15.000" (381.00mm)
Width:
0.750" (19.05mm)