Ondrives.US Corp GTM3000-200
Part No.:
GTM3000-200
Description:
SHAFT, 3MM DIA. X 200MM LG
Shipping
Inventory:209
Comments
GTM3000-200 Specifications
Specifications:
0.118" Dia x 7.874" L (3.00mm x 200.00mm)