Ondrives.US Corp GTM5000-200
Part No.:
GTM5000-200
Description:
SHAFT, 5MM DIA. X 200MM LG
Shipping
Inventory:412
Comments
GTM5000-200 Specifications
Specifications:
0.196" Dia x 7.874" L (5.00mm x 200.00mm)