Ondrives.US Corp GTM6000-200
Part No.:
GTM6000-200
Manufacturer:
Ondrives.US Corp
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Description:
SHAFT, 6MM DIA. X 200MM LG
Shipping
Inventory:181
Comments
GTM6000-200 Specifications
Manufacturer
Ondrives.US Corp
Series:
316SS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shaft, Ground
Specifications:
0.236" Dia x 7.874" L (6.00mm x 200.00mm)