onsemi H11L3300
Part No.:
H11L3300
Package:
6-DIP (0.300", 7.62mm)
Datasheet:
H11L3300.pdf
Comments
H11L3300 Specifications
Package/Case:
6-DIP (0.300", 7.62mm)
Voltage - Isolation:
5300Vrms
Current - Output / Channel:
50 mA
Data Rate:
1MHz
Current - DC Forward (If) (Max):
5mA