onsemi H11N3300
Part No.:
H11N3300
Package:
6-DIP (0.300", 7.62mm)
Datasheet:
H11N3300.pdf
Comments
H11N3300 Specifications
Package/Case:
6-DIP (0.300", 7.62mm)
Voltage - Isolation:
7500Vrms
Current - Output / Channel:
50 mA
Data Rate:
5MHz
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max):
330ns, 330ns
Rise / Fall Time (Typ):
Voltage - Forward (Vf) (Typ):
1.4V
Current - DC Forward (If) (Max):
10mA