Panduit Corp HLSP3S-X12
Part No.:
HLSP3S-X12
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Reclosable Fasteners
Package:
Datasheet:
HLSP3S-X12.pdf
Description:
HOOK&LOOP STRIP MAROON 50LBS 1'
Shipping
Inventory:0
Comments
HLSP3S-X12 Specifications
Manufacturer
Panduit Corp
Series:
TAK-TY® HLSP
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Hook and Loop
Shape:
Rectangular
Length:
12.000" (304.80mm)
Width:
0.750" (19.05mm)