Panduit Corp HLTP3I-X12
Part No.:
HLTP3I-X12
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Reclosable Fasteners
Package:
Datasheet:
HLTP3I-X12.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE MAROON 40LB 1' 1=1
Shipping
Inventory:78
Comments
HLTP3I-X12 Specifications
Manufacturer
Panduit Corp
Series:
TAK-TY® HLTP
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Hook and Loop - Tie
Shape:
Rectangular
Length:
12.000" (304.80mm)
Width:
0.500" (12.70mm)