Isocom Components 2004 LTD IS6015SMT&R
Part No.:
IS6015SMT&R
Datasheet:
IS6015SMT&R.pdf
Shipping
Inventory:0
Comments
IS6015SMT&R Specifications
Series:
IS6015
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage - Off State:
600 V
Static dV/dt (Min):
1kV/µs
Current - LED Trigger (Ift) (Max):
15mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):
1.2V
Current - DC Forward (If) (Max):
50 mA
Operating Temperature:
-40°C ~ 110°C