Ruland Manufacturing JD10/15-92Y
Part No.:
JD10/15-92Y
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
JD10/15-92Y.pdf
Description:
15MM 92 SHORE A JAW CPLNG SPIDER
Shipping
Inventory:500
Comments
JD10/15-92Y Specifications
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Coupling Spider
Specifications:
0.590" (15.00mm) Outer Diameter