Ruland Manufacturing JD10/15-98R
Part No.:
JD10/15-98R
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
JD10/15-98R.pdf
Description:
15MM 98 SHORE A JAW CPLNG SPIDER
Shipping
Inventory:494
Comments
JD10/15-98R Specifications
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Coupling Spider
Specifications:
0.590" (15.00mm) Outer Diameter