Ruland Manufacturing JD12/19-92Y
Part No.:
JD12/19-92Y
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
JD12/19-92Y.pdf
Description:
19MM 92 SHORE A JAW CPLNG SPIDER
Shipping
Inventory:490
Comments
JD12/19-92Y Specifications
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Coupling Spider
Specifications:
0.750" (19.05mm) Outer Diameter