Ruland Manufacturing JD12/19-98R
Part No.:
JD12/19-98R
Datasheet:
JD12/19-98R.pdf
Description:
19MM 98 SHORE A JAW CPLNG SPIDER
Shipping
Inventory:494
Comments
JD12/19-98R Specifications
Specifications:
0.750" (19.05mm) Outer Diameter