Ruland Manufacturing JD16/25-98R
Part No.:
JD16/25-98R
Datasheet:
JD16/25-98R.pdf
Description:
25MM 98 SHORE A JAW CPLNG SPIDER
Shipping
Inventory:355
Comments
JD16/25-98R Specifications
Specifications:
1.000" (25.40mm) Outer Diameter