Ruland Manufacturing JD21/33-85B
Part No.:
JD21/33-85B
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
JD21/33-85B.pdf
Description:
33MM 85 SHORE A JAW CPLNG SPIDER
Shipping
Inventory:436
Comments
JD21/33-85B Specifications
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Coupling Spider
Specifications:
1.313" (33.35mm) Outer Diameter